Nevíte, čím potěšit své blízké? Pošlete je do lázní!

Vánoce už se pomalu, ale jistě blíží a my bychom tak měli začít přemýšlet, čím obdarujeme své blízké. Zvolíte letos knihu, kulinářský kurz nebo adrenalinový zážitek? A co kdybyste v dnešní uspěchané době zvolili něco, co udělá dobře tělu i mysli vašich blízkých? Máme pro vás tip v podobě pražských Lázní Jupiter, které vám poskytnou komplexní péči (masáže, výběr bezbolestné liposukce, apod.).

Lázně jako inspirující dárek

V současnosti všichni jen neustále někam spěcháme. Chybí nám trocha relaxu, odpočinku a klidu. Na masáže si běžný člověk sám od sebe jen tak nezajde. Tak proč nevzít všechno do svých rukou a neobdarovat svého blízkého příjemným zážitkem třeba v podobě lymfatických masáží. Voucher do lázní je vskutku zajímavým nápadem, jak své blízké potěšit. Vždyť vánoční lázeňský poukaz je dárkem plným zdraví a relaxace, který ocení vaše partnerka či partner, manželka či manžel nebo i vaši rodiče, sourozenci či nejlepší přátelé. Poukaz může být vhodným dárkem a odměnou pro vaše zaměstnance.

Kde vybírat?

Pokud vás nápad vánočního lázeňského poukazu zaujal, můžete začít vybírat. V tomto bodě bychom vám rádi doporučili pražské Lázně Jupiter, kde můžete takový poukaz zakoupit už nyní. V prvé řadě si tak zajistíte to, že na vás zbydou. V druhé řadě vše vyřešíte s předstihem a před Vánocemi se nebudete muset nikam hnát a nijak se stresovat. Navíc pokud zvolíte vánoční balíček v hodnotě 2 000 Kč, získáte mimořádnou vánoční 50% slevu. Na jednom dárkovém poukazu tak ušetříte 1 001 Kč.

Při návštěvě webu však zjistíte, že nabízejí množství dalších slev, a to až do výše 70 %. Mrkněte na www.laznejupiter.cz.

Co balíček obsahuje?

Jistě vás zajímá, co vánoční lázeňský balíček obsahuje. Poukaz je na libovolný výběr lázeňských a wellness služeb (například bambusová masáž, masáž Haman či nabídka lymfatických programů). Pokud budete mít zájem, můžete se dokonce poradit s lázeňským specialistou, který po konzultaci doporučí balíček procedur na míru přesně podle potíží obdarovávaného.

Obdarovat však nemusíte pouze své blízké. Vy sami si můžete vybrat.  Vyzkoušejte třeba masáže Hammam. Že nevíte, co to je? Vězte, že po jejich absolvování budete zcela uvolnění a očištěni. A to rozhodně stojí za to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *