Recenze kávovaru Philips Saeco HD8425/19 Poemia: Malý, levný, ale šikovný

Taky jste se zbláznili do kávy? Nemůžete se jí nabažit? A vaší nejoblíbenější denní činností je pauza na kávu? Pak se určitě shodneme na tom, že budete potřebovat nějaký kávovar. Jenže jaký? Na trhu je jich přehršel, každý nabízí jiné funkce, všechny jsou za různé ceny a recenze jsou ke všem velmi rozporuplné. Na jaký tedy vsadit?

Kávovar Philips Saeco HD8425/19 Poemia

Kávovar Philips Saeco HD8425/19 Poemia nepatří mezi žádné hvězdy. Jedná se o obyčejný domácí kávovar, který ovšem umí vykouzlit vynikající kávu. Takovou, kterou vám pochválí každá návštěva. Připravit s ním můžete Espresso, Café Latté, Cappuccino nebo třeba našlehané mléko. To vše stiskem dvou tlačítek.

Výhody kávovaru Philips Saeco HD8425/19 Poemia

Předností tohoto kávovaru je jeho jednoduchost. Na výběr totiž máte pouze dvě možnosti – presování kávy a šlehání mléka. Díky tomu je tento kávovar vhodný naprosto pro všechny, a to i ty technicky méně zdatné.

Velice jednoduchá je také jeho obsluha a údržba. Svou milovanou kávu díky tomu připravíte během pár okamžiků. Průměrná doba přípravy kávy u tohoto kávovaru se pohybuje kolem 5 minut.

Coffe Ice Coffee Cappuccino Coffee - SixpathofDewa / Pixabay
SixpathofDewa / Pixabay

Použít do něj můžete sice jen mletou kávu, ale za to si ji můžete namlít přímo doma a připravit si tak neopakovatelný kávový zážitek. Vynikající je také našlehané mléko, které dozajista zachutná těm nejmenším.

A skvělou zprávu máme i pro vaši peněženku. Kávovar Philips Saeco HD8425/19 Poemia stojí na internetových e-shopech pouze 3 000 Kč. A vydrží vám sloužit několik let.

Nevýhody kávovaru Philips Saeco HD8425/19 Poemia

Na druhou stranu nemůžete od tohoto kávovaru očekávat výsledek jako z profesionální kavárny. Kávovar Philips Saeco HD8425/19 Poemia je určen skutečně jen pro domácí nadšence, kteří za takový domácí spotřebič nechtějí dát moc peněz. Perfektní volbou je tak do studentských bytů či pro začínající „kafaře“, kteří se s kávou teprve seznamují.

Kávovar je potřeba dopředu pořádně nahřát, což může trvat i 20 minut. Ovšem samotná příprava kávy potom nezabere více než 5 minut, jak jsme zmínili výše.

Kávovar není kompatibilní s žádnými kávovými kapslemi, tudíž s ním nemůžete připravovat kávové nápoje z kapslí.

Coffee Coffee Mugs Espresso Cup - Kranich17 / Pixabay
Kranich17 / Pixabay

Kávovar je nutné po každém použití vyčistit, což není ale na druhou stranu nic složitého ani náročného.

Pod páku se vejde pouze malý šálek, takže nevytvoříte dokonalé Café Latté do vysoké skleničky.

V neposlední řadě je potřeba se s tímto kávovarem naučit. Moderní kávovary na jedno tlačítko udělají vše automaticky, u tohoto kávovaru je vše jen na vás. Ovšem pokud tento tmavý mok skutečně milujete, budete milovat i jeho přípravu v kávovaru Philips Saeco HD8425/19 Poemia.

Dokonalý dárek pro studenta

Kávovar Philips Saeco HD8425/19 Poemia je perfektní pro všechny, kteří milují kávu.

Skvělou volbou může být jako dárek pro studenta či vysokoškoláka, do prvního bytu nebo pro kohokoliv, kdo si chce vychutnat vynikající kávu. Díky jeho jednoduchosti jej všichni zvládnou, a to i třeba senioři v důchodu. Anebo si jej mohou pořídit začátečníci, kteří se s kávou teprve seznamují.

Pokud hledáte levný kávovar, který dokáže uspokojit vaši kávovou touhu, je Philips Saeco HD8425/19 Poemia to pravé kávové, tedy ořechové. Můžete se na něj spolehnout!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *