Repasovaný server znamená úsporu nejen na pořizovacích nákladech

Vaše informační systémy ve firmě jsou přímo závislé na celkové síťové infrastruktuře a hardwaru, který je její součástí. Aby byly všechny služby vždy dostupné a zajistil se hladký chod všech firemních procesů, je důležité firemnímu informačnímu systému věnovat dostatek pozornosti.

Pokud investice do firemní infrastruktury s ohledem na informační technologie rádi odkládáte, potom se na to zkuste podívat jako na příležitost, aby obnova systému proběhla optimálně a úsporně. A to ještě předtím, než budete muset operativně řešit nějaký opravdu vážný problém v důsledku zastaralé techniky.

Proč je repasovaný hardware výhodná koupě?

Právě abyste se vyvarovali nenadálých situací, je vhodné věnovat se informačnímu systému průběžně. Řešení problému se zanedbaným informačním systémem totiž zpravidla znamená větší a nesystémové výdaje. Pokud však budete plánovat dopředu, můžete výrazně ušetřit.

Vyzkoušet můžete třeba repasované servery IBM, díky čemuž získáte do své firmy repasované stroje z české distribuce, a to za velmi výhodných cenových podmínek. Nákup takového hardwaru u specializovaných spolehlivých dodavatelů neznamená žádné riziko.

Jeho dobrou kondici dokládá:

  • Důkladná kontrola funkčnosti dodavatelem
  • Záruka NBD

Kvalitní dodavatel repasovaného hardwaru je vám navíc schopen zajistit celou řadu služeb dle individuální domluvy. Může se jednat třeba o dopravu a instalaci přímo v serverovně nebo poskytování nadstandardních záručních podmínek. Server bazar je tak skvělou volbou pro takové firmy, které musí dvakrát obrátit každou korunu, než investují. Výrazně ušetříte při samotném nákupu, ale to není zdaleka jediná úspora.

Kvalitní dodavatel znamená úsporu provozních nákladů

Zvolíte-li se spolehlivého dodavatele repasovaného hardwaru, potom můžete velmi dobře ušetřit také na provozních nákladech. Ačkoliv jsou často provozní náklady poněkud méně nápadné, obvykle tvoří také nemalý díl ceny. Provozní náklady vám dokáže šetřit už samotná zmiňovaná NBD záruka, a také dodání hardwaru v prvotřídním stavu, který má nízkou poruchovost. V rámci záruky vám tak je schopen dobrý dodavatel vyřešit mnohé problémy, aniž by vás to stálo zbytečné nervy a peníze navíc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *