Problémy v posteli? Jděte na to „od lesa“!

Snížená chuť na postelové hrátky, hlava plná starostí a restů z práce, ale i všudypřítomný stres a shon partnerskému vztahu příliš nenahrává. Není se proto čemu divit, že dříve nebo později dostihne řadu párů partnerská či manželská krize. Někdo ji vyřeší rozvodem či rozchodem, někdo se uchýlí k milenci a milence a ti zodpovědnější jedinci hledají řešení problémů v poradnách či ordinacích nejrůznějších specialistů.

Pokud s lékaři či jinými odborníky svůj intimní problém z jakéhokoli důvodu nechcete řešit, existují způsoby, jejichž prapůvod můžeme hledat v přírodě. Na následujících řádcích vám poradíme, jak zažehnout v ložnici nový plamen vášně i bez toho, abyste se dopovali chemickou viagrou s řadou vedlejších účinků.

Zázračná bylinka ze Středozemí

Slyšeli jste již někdy o rostlince s názvem kotvičník zemní? Už podle názvu možná odhalíte, kdo se o tuto bylinku, jíž je přisuzována řada magických účinků, bude nejvíce zajímat. Pokud jste o ní doposud neslyšeli, pak vám prozradíme, že jde o rostlinu, která se poprvé objevila v oblasti Středomoří, odkud se postupně rozšířila na Blízký Východ i k našim slovenským sousedům.

Dnes se již kotvičník pěstuje prakticky po celém světě a Česká republika pochopitelně není výjimkou. V bylině je obsažena řada cenných a pro tělo důležitých vitamínů a minerálů. Přírodní zásobárna vitamínů C je jedna z vůbec nejvyšších právě v této rostlině. Její účinky proto potěší nejen pány, ale i dámské osazenstvo.

Kotvičník jako symbol sexuální energie

Ale nyní již k samotným účinkům kotvičníku. Bylinka zlepšuje mužskou plodnost, léčí stařeckou hyperplasii prostaty a prostatismus u mladších mužů a dokonce také zbavuje pocitu vnitřního neklidu a zvyšuje nárůst svalové hmoty. Ženám se naopak po pravidelném užívání bylinky začne tvořit více hormonu estrogenu a pomoci jim dokáže také od obtíží, jež jsou úzce spjaty s klimakteriem.

Kotvičník dále snižuje vysoký tlak, hladinu „špatného“ cholesterolu, ale příznivě působí také na kardiovaskulární systém. Aby se ovšem v těle člověka mohl potenciál kotvičníku naplno rozvinout, je potřeba dbát na jeho pravidelné užívání třeba ve formě odvarů ze sušených či čerstvých bylin nebo ve formě silných extraktů či tablet. Extra silný extrakt z kotvičníku je k dostání na stránkách kotvicnikforte.cz, kde naleznete také řadu praktických informací nejen o daném výrobku, ale také o rostlině a jejích účincích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *