Škodovky mají na českém automobilovém trhu mimořádnou reputaci

Kdybyste si mohli vybírat z řady různých značek, která by se stala vítězem a usídlila se ve vaší garáži? Jistě, v mnoha případech bude odpověď jasná. Značka, jako je právě Škoda, se stala nekorunovaným vládcem českých silnic, která má oblibu už po dlouhá desetiletí.

A protože dělá úspěšné kroky i ve světě elektromobility, dá se říci, že jí kyne světlá budoucnost. Každý už někdy slyšel jména jako Fabia, Octavia nebo Superb. Velkou výhodou je také síť autorizovaných servisů, která Škodovku zdobí. Jinými slovy, na opravy nebo generální prohlídky nemusíte čekat dlouho. Stačí se objednat po telefonu a vše jednoduše vyřešit.

Rychlý zákrok je někdy nutností

Potřebujete opravit své vozidlo? Nebo se chystáte na prevenci, která je podobně nutná, jako v oblasti našeho zdraví? Servis Škoda Praha je připraven, pomůže v každé podobné situaci. Velkým plusem jsou hlavně originální náhradní díly, protože nejde jen o kvalitu jejich zpracování, ale také o plnou záruku, která vám od servisu náleží.

Pokud máte zaparkovaný v garáži model značky Škoda, který je starší než čtyři roky, můžete využít všechny výhody nabízené šekovou knížkou. Díky ní ušetříte až dvacet procent celkových nákladů, což potěší rodinnou kasu. Sleva platí nejen na náhradní díly, ale také na samotnou práci servisu. Úspora pak může být velmi zajímavá.

Pět let předplatného je výhodou

Pokud chcete mít oporu na dosah ruky, nabízí se předplatné na servis, které platí do nájezdu 60, 100 či 150 tisíc kilometrů nebo na pětileté období, když nebudete za volantem tak často. Potřebujete servis jako prevenci nebo se nyní připravujete na STK?

Historie značky Škoda je velmi bohatá, a pokud na ni vsadíte, neuděláte chybu. Dalo by se dokonce směle prohlásit, že patří mezi české rodinné stříbro.

Zdroj / foto: skoda-auto.cz, auto-poly.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *