Bydlení na Žižkově je splněným snem pro mladé lidi

Hledáte místo, kde byste se v budoucnu usadili a doslova a do písmene zde zapustili kořeny? Je zřejmé, že nastupující generaci vyhovuje Praha, v jejíž prospěch mluví spoustu velmi dobrých důvodů.

Pokud plánujete rodinu, bude naše metropole také vhodným tipem. Proč? To je vlastně nasnadě, získáte řádově mnohem víc pracovních příležitostí, v Praze je spoustu škol a zázemí pro volný čas nejen pro mladé rodiny. Kultura, sport, ale i další věci, nechybí příležitosti pro každodenní nákupy, které můžete mít doslova jen pár minut cesty. Proč potom zůstávat v okresních centrech, když se jinde nabízí splněný sen v podobě velkoměsta západního střihu?

Praha 3 nabídne velmi dobré zázemí

Obchody, restaurace, ale i lékárny a školy od mateřských po vysokou, to vše můžete mít ve svém nejbližším okolí, když se rozhodnete koupit nový byt na Praze 3. Z původní rozsáhlé nabídky zbývá už jen několik málo variant, k finálnímu rozhodnutí je tedy vhodný čas právě teď, dokud je ještě na výběr.

Když se řekne Žižkov, mnohým se vybaví starší historie spojená se zázemím pro desítky umělců. Dnes je ale jiná doba, a i tato pražská část dostane brzy nový kabát. Čeká na vás moderní bydlení, důraz se klade na vzdušný prostor, ve kterém je spousta světla. Garážové stání, sklepní kóje, ale také předzahrádka, kde můžete prokázat svůj pěstitelský um. Aby toho nebylo málo, na výběr bude i mezi balkony a lodžiemi.

Moderní bydlení pro 21. století

Pokud vás zajímá více informací, můžete si všechno podstatné prohlédnout na stránkách projektu. Samozřejmostí je například blízkost zeleně, z bytu to budete mít jen krátkou procházku například směrem ke Kaizlovým sadům nebo k parku, jenž nese jméno Parukářka. Supermarkety jsou v docházkové vzdálenosti, a když se vydáte autobusem na metro, bude to trvat jen krátkou chvilku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *