Jste v dluzích až po uši? Osobní bankrot je vaší šancí na nový život

Jedna půjčka střídá půjčku druhou, v poštovní schránce se vám začínají hromadit upomínky věřitelů a vaše bankovní konto stále zeje prázdnotou. Veškerý příjem spolknou úroky a vy po zbytek měsíce žijete z almužny. Pokud nějak takto vypadá vaše aktuální situace, je na čase říct si dost! Takhle přeci nemůžete dlouhodobě fungovat. Začněte svou situaci řešit, dokud je ještě čas. Pomoci by vám mohl osobní bankrot neboli oddlužení fyzických osob splátkovým kalendářem. Komu je určeno a jaké jsou podmínky pro kladné posouzení žádosti? To vše a ještě více vám prozradíme na následujících řádcích.

Osobní bankrot není pro každého

Podmínky oddlužení upravuje insolvenční zákon, který říká, že o vyhlášení úpadku může požádat osoba, která má více, než 2 věřitele, není schopná dostát svým závazkům a zároveň je s jejich splácením v prodlení déle, než 30 dnů. To jsou ovšem pouze základní podmínky, jež určuje zákon o úpadku a způsobech jeho řešení. Při podání návrhu na oddlužení k místně příslušenému soudu je také posuzován váš plat i platební morálka. Z tohoto důvodu nemusí být oddlužení povoleno každému.

Na návrhu stojí mnohé

Aby vám mohl soud osobní bankrot povolit, bude nutné mu doručit návrh na povolení oddlužení. Ten pochopitelně můžete zpracovat sami, nicméně jeho kvalita asi nebude příliš valná. Proto se vyplatí oslovit společnosti, které se na oddlužování fyzických osob již nějakou dobu specializují. Jednou z nich je i společnost Stop dluhům, která za vás návrh na povolení oddlužení zpracuje bez veškerých formálních i obsahových nedostatků. Tým Stop dluhům ovšem nezpracovává jen samotné žádosti, ale také se o své klienty stará po celou dobu jejich oddlužení. Chcete-li se svými dluhy skoncovat jednou pro vždy, svěřte se do rukou profesionálů, jejichž úspěšnost se dlouhodobě drží na 99 % hranici!

Jeden myslel na “Jste v dluzích až po uši? Osobní bankrot je vaší šancí na nový život

 • 6 března, 2015 (2:53 pm)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den.
  Dovolil bych si podotknout, že oddlužení lze provést i zpeněžením majetkové podstaty. Na to by se při žádosti o oddlužení nemělo zapomínat. Dlužník si tak v budoucnu ušetří řadu nepříjemných překvapení. A doporučuji i uvážit, zda deklarovaná úspěšnost je jediným a správným důkazem o schopnosti oddlužení úspěšně zařidít. Doporučuji se zaměřit i na reference jiných osob.

  Hezký den JUDr. David Vozák, http://www.abivia.cz

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *