Kratom se těší stále větší oblibě. Je opravdu tak zázračný, jak se o něm tvrdí?

Kratom je rostlina původem z jihovýchodní Asie, jež se stává stále populárnější díky jejím údajným léčebným účinkům. Kratom je tradičně používán jako stimulant, relaxant a analgetikum, ale také se mu přisuzují další účinky, jako například zlepšení nálady a snížení úzkosti. Pojďte se s námi podívat na to, zda jsou tato tvrzení opravdu pravdivá a jestli je kratom opravdu tak zázračný, jak se o něm tvrdí.

Bílý vs zelený kratom – jaké nabízí účinky?

Pokud máte zájem o užívání kratomu, je důležité znát rozdíly v jednotlivých odrůdách. Nejčastěji je porovnáván bílý vs zelený kratom, které nabízí primárně odlišené účinky. Bílý kratom se často používá jako stimulant a je ideální pro lidi, kteří potřebují zvýšit energii, produktivitu a soustředění. Bílý kratom také pomáhá snižovat únavu a zvyšovat bdělost, což může být užitečné pro osoby, které se potýkají s chronickým únavovým syndromem.

Naopak zelený kratom je populární jako relaxant, jež pomáhá snižovat úzkost a stres a zlepšuje náladu. Mnoho uživatelů zeleného kratomu tvrdí, že jim tento druh pomohl s bojem proti depresi a úzkostným stavům. Každopádně účinky kratomu mohou být u každé osoby odlišné a závisí na mnoha faktorech, jako je dávkování a způsob podání.

Kratom můžete užívat i denně za různým účelem

Kratom lze užívat na denní bázi za různým účelem, a to právě podle typu odrůdy, který si zvolíte. Pokud vám tedy imponují spíše účinky bílého kratomu, můžete odzkoušet nejprve ten. Většina lidí však jako první zkouší zelený kratom, jež je na trhu také více dostupný.

V našem českém internetovém obchodě Kratom World, můžete najít nejlepší druhy bílého kratomu přímo ze Západního Kalimantanu. Pečlivě pro vás však vybíráme i ostatní druhy, u nichž je pro nás důležitá hlavně kvalita. Mluví za nás čísla. Více než rok na trhu, tisíce spokojených zákazníků. Kvalitní produkt ze srdce Indonésie. Doručení do 1-2 pracovních dnů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *