Online hlasováním omezíte šíření nákazy koronaviru

Nelze se scházet, ale je třeba hlasovat a zajistit činnost

Od 26. 3. zakázáno shromáždění s účastí přesahující ve stejný čas dvě osoby. I přes postupné uvolňování nikdo neví, jak to vlastně všechno bude. Zároveň ale nikdo neřeší, jak v tuto chvíli uskutečnit povinné schůze a hlasování. Například v SVJ nebo v bytových družstvech, s různých zájmových skupinách, spolcích a organizacích. Bez osobního setkání přeci nelze hlasovat. Ale sejít se přesto nemůžete. Z tohoto začarovaného kruhu je nejjednodušším východiskem plně právně uznatelné online hlasování.

Řešení, které je ZDARMA

S ohledem na vývoj situace pandemie se Sousedé.cz rozhodli nestát stranou a poskytnout jedinečné řešení online hlasování pro všechna SVJ a bytová družstva po celou dobu krize zdarma! A co vše vám hlasování online přináší?

  • Okamžité řešení aktuálního zákazu shromáždění nad 30 osob.
  • Právně plně uznatelné hlasování bez nutnosti pořádání schůze.
  • Ušetříte spoustu peněz i čas všech zúčastněných
  • Hlasujete odkudkoliv – stačí Vám připojení k internetu, počítač, tablet nebo jen mobil
  • Víceúrovňové hlasování – sami si zvolíte hlasování, jaké potřebujete – jako celé shromáždění nebo jen mezi členy výboru

Bezpečný online svět

Online svět bývá hlavně pro starší generace spojován s nebezpečím a s neznámem. Díky webovým stránkám a aplikaci  Sousedé.cz se ale nemusí nikdo bát o svoji identitu nebo o svá data. Proces online hlasování nám popsala jednatelka Sousedé.cz, Zlata Botero: „Když jsme v lednu spouštěli naši novinku, online hlasování, netušili jsme, jak cenným nástrojem se pro většinu lidí během pár měsíců stane. Rozhodli jsme se proto nabídnout jej po dobu trvání krize zdarma. Vše je velice jednoduché, stačí se zaregistrovat na Sousedé.cz (což je plně GDPR zabezpečený prostor), založit Váš dům, z katastru nemovitostí si automaticky načíst všechny vlastníky a poté se přihlásit do online hlasování. Vše je velice jednoduché a intuitivní. Kdybyste si přesto nebyli jistí, jsme tu pro Vás a poradíme s čímkoliv.

Více informací naleznete na https://www.sousede.cz/aktualne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *