Půjčka pro živnostníky bude vyřízená ještě dnes

Neradi spěcháte, ale současně byste rádi vyřídili online půjčku bez dlouhého čekání? V bance vám nechtějí vyhovět, protože patříte mezi začínající živnostníky, případně nemůžete ručit dostatečným majetkem? Potom je zde stále řešení z kategorie nenáročných, zkuste krátkodobou nebankovní půjčku určenou přímo pro OSVČ. Jejímu vyplacení nic nebrání, stačí jen ověřit u žadatelů základní podmínky. Nemusíte se také obávat, že by se někdo složitě vyptával na účel využití a případně jej chtěl zpětně dokladovat.

Krátký formulář je zárukou úspěchu

Pokud nemáte v oblibě papírování, jste bezesporu na správné adrese. Půjčka pro živnostníky se totiž dá snadno vyřešit z pohodlí domova, případně vaší pracovny nebo provozovny, stačí pouze připojení k internetu a několik minut vašeho času. Krátký formulář, ve kterém se představíte a poté jednoduše doložíte, že jste aktivní OSVČ, víc už opravdu není nutné. Zdržení tedy nehrozí, půjčka je navíc zcela neúčelová, tudíž nemusíte pro tyto údaje uchovávat faktury a účtenky.

Až dvacet tisíc korun úplně na vše

Rychlé řešení pro nečekané situace, ale také efektivní pomoc při náročnějším startu. Jistě, přesně tak, půjčka pro začínající živnostníky si neklade složité podmínky a umí pomoci i těm, kteří za sebou ještě nemají roky zkušeností v oboru. Jak velkou sumu vlastně můžete získat? Otázkou pak určitě bude i splátkový kalendář.

  • 5 tisíc korun je základní částka, o které lze jednat. Posloužit může třeba na firemní tablet.
  • 20 tisíc korun je nejvyšší možná suma, s níž můžete počítat. Opět má široké spektrum využití.
  • Splátky lze rozložit až do třiceti dnů, přičemž nejkratší možná lhůta splatnosti činí sedm dnů.

Neztrácejte zbytečně čas v bance

Jistě není důvod, abyste čekali na odpověď banky, když víte, že pravděpodobnost schválení žádaného úvěru je skutečně minimální. Zvláště pokud jako živnostník teprve začínáte, nemáte žádnou jistotu, že se nedočkáte zamítavé odpovědi. V nebankovním sektoru je to ale jiné, nepotřebujete razítka a potvrzení k přijetí žádosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *