Vaši občané si zaslouží dokonalé ozvučení kdekoli

Pořádnou obecní slavnost nebo třeba školní akci si bez pořádného ozvučení zkrátka vůbec nedovedeme představit. Ovšem to, co bývá k mání ve většině českých obydlených oblastí, má do kvality skutečně daleko.

A přitom dnes již není těžké poptat opravdu dobrý drátový rozhlas pro města a obce za cenu velmi přívětivé investice. A nestačí přitom jen kvalitní ozvučení. Samozřejmostí by mělo být i jednoduché ovládání hlasitosti (nejlépe prováděné centrálně) a zabudování interaktivní rozhlasové ústředny, díky níž zvládne kvalitní vysílání i úplný laik. Melodické znělky, vysílání v přesně stanovený (a předem naprogramovaný) čas… To vše se pro vás stane úplnou samozřejmostí.

Vsaďte na specialisty se zkušenostmi

Sháníte obecní drátový rozhlas? Ke špičkám v tomto oboru patří firma EL-MIK. Ta spatřila světlo světa už v roce 1994. Dodnes působí jako montážní a servisní firma, jež se zabývá servisem a opravou městských a obecních rozhlasů. Ovšem ve hře není jen samotná instalace, jejím hlavním předmětem podnikání je totiž samotná výroba (a s tím samozřejmě i související montáž) rozhlasové a ozvučovací techniky. Může se tedy pyšnit mnohaletými zkušenostmi.

Co vám mohou odborníci z EL-MIK nabídnout?

Především díky tomu může dnes firma EL-MIK svým zákazníkům poskytnout po všech stránkách nejoptimálnější a cenově nejvýhodnější řešení, jdoucí ruku v ruce s odborným poradenstvím a poskytnutím komplexních služeb. Dnes nabízí i velkoobchod a maloobchod s prvky ozvučovací techniky. Poptat tu můžete například:

  • reproduktory,
  • zesilovače,
  • rozhlasové ústředny,
  • dorozumívací zařízení,
  • telefonní ústředny,
  • kamerové systémy apod.

Nezáleží na tom, zda potřebujete dodavatelsky a montážně zastřešit ozvučení mikroregionů, stadionů či sportovních komplexů, kulturních domů, měst, obcí, škol, obřadních či smutečních síní, autobusových a vlakových nádraží nebo například  hřbitovů. Stačí navštívit stránky Elmik.cz a poptat vše potřebné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *